poniedziałek, 23 marca 2015

włoski włosy

Przez ostatnie kilka miesięcy panuje zastój w mojej pielęgnacji... Stan moich włosów z pewnością nie uległ poprawie, a wręcz przeciwnie. Cały czas dokuczają mi rozdwojone i łamiące się końcowki, koooszmar! Czy tylko ja tak mam???W sobotę był pierwszy dzień wiosny...z tej właśnie okazji kupiłam nową maskę do włosów, którą zamierzam regularnie  nakładać na moje włosy :):)

40 komentarzy:

 1. Ja mam wieczny problem z rozdwajającymi się końcami :( ale odstawie TT i zamiennie na dzika Khaja, może będzie delikatniejszy dla moich włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również mam problem z rozdwajaniem. A co do maski to na to na moich włosach srednio się sprawdza :-) masz piękne włosy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Slyszalam o tym biovaxie ze jest bardzo dobry :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam aktualnie ŁZS :( wypadanie, ból skóry, i włosy nie rosna od kilku miesięcy :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale śliczne puszyste... Końcówki od talii masz rzadsze ale nie razi to jakoś bardzo:) naprawdę piękne włosy. Ile masz wzrostu?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestes moze z Podkarpacia ? :D

  OdpowiedzUsuń
 8. pisz częściej!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana Aniu! Piszesz, że stan Twoich włosów się pogorszył, co szczerze mówiąc trochę widać. Długość jest imponująca ale piękne to one są tylko tylko w 3/4. Dlaczego nie pozbędziesz się tego co suche i rozdwojone? Przecież jeśli nie obetniesz chorego włosa to żaden czarodziejski kosmetyk nie sklei Ci końcówek. Efekt stosowania różnego rodzaju masek i odżywek zobaczysz dopiero kiedy pozbędziesz się tego co jest Twoim koszmarem ;) Nie ma co żałować tych kilkunastu centymetrów dla pięknego wyglądu włosów, uwierz doświadczonemu fryzjerowi ;) Za kilka miesięcy wrócisz do obecnej długości, tyle że z owiele grubszymi koncowkami :) Trzymam kciuki żebyś w końcu podjęła tę decyzję :) mógłby nawet powstać fajny filmik :) Pozdrawiam Serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochana Aniu! Piszesz, że stan Twoich włosów się pogorszył, co szczerze mówiąc trochę widać. Długość jest imponująca ale piękne to one są tylko tylko w 3/4. Dlaczego nie pozbędziesz się tego co suche i rozdwojone? Przecież jeśli nie obetniesz chorego włosa to żaden czarodziejski kosmetyk nie sklei Ci końcówek. Efekt stosowania różnego rodzaju masek i odżywek zobaczysz dopiero kiedy pozbędziesz się tego co jest Twoim koszmarem ;) Nie ma co żałować tych kilkunastu centymetrów dla pięknego wyglądu włosów, uwierz doświadczonemu fryzjerowi ;) Za kilka miesięcy wrócisz do obecnej długości, tyle że z owiele grubszymi koncowkami :) Trzymam kciuki żebyś w końcu podjęła tę decyzję :) mógłby nawet powstać fajny filmik :) Pozdrawiam Serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana Aniu! Piszesz, że stan Twoich włosów się pogorszył, co szczerze mówiąc trochę widać. Długość jest imponująca ale piękne to one są tylko tylko w 3/4. Dlaczego nie pozbędziesz się tego co suche i rozdwojone? Przecież jeśli nie obetniesz chorego włosa to żaden czarodziejski kosmetyk nie sklei Ci końcówek. Efekt stosowania różnego rodzaju masek i odżywek zobaczysz dopiero kiedy pozbędziesz się tego co jest Twoim koszmarem ;) Nie ma co żałować tych kilkunastu centymetrów dla pięknego wyglądu włosów, uwierz doświadczonemu fryzjerowi ;) Za kilka miesięcy wrócisz do obecnej długości, tyle że z owiele grubszymi koncowkami :) Trzymam kciuki żebyś w końcu podjęła tę decyzję :) mógłby nawet powstać fajny filmik :) Pozdrawiam Serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 12. i mam doła po obejrzeniu Twoich włosów :/

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne włosy, chociaż widać, że końcówki trochę suche. Bardzo lubię maskę naturalne oleje :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Moje włosy też są rozdwojone i w dodatku przerzedzone na końcach :(

  OdpowiedzUsuń
 15. Moje włosy są bardzo zniszczone dlatego przerwałam malowanie i staram się doprowadzić je do porządku :))

  OdpowiedzUsuń
 16. Jejusiu jakie długie !

  OdpowiedzUsuń
 17. Powinnaś je trochę ściąć

  OdpowiedzUsuń
 18. Dlaczego w komentarzach pojawiają się wirtualne znicze ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Dlaczego w komentarzach pojawiają się wirtualne znicze ?

  OdpowiedzUsuń
 20. [*] Pojawiają się ponieważ blog juz umiera. AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 21. Śliczne włosy :) Ale zastanawiam się dlaczego nie obetniesz tych 10-15cm... Pozbędziesz się zniszczonych końcówek a włosy i tak Ci szybko urosną a jakie piękne będą :) Wiem, zawsze szkoda kiedy się obcina, ale po wizycie u fryzjera już się nie żałuje tych zniszczonych końców. Najlepiej obcinać maszynką :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Pielegnacja jest konieczna, regeneracja w przypadku zniszczonych włosów, a co z profilaktyką? ;) jeżeli farbujecie włosy, zwłaszcza w domu czy u kolezanki zakodujcie sobie takich 8 podstawowych zasad: http://www.jestemfit.pl/artykuly/porady/8-zasad-farbowania-w%C5%82os%C3%B3w-w-domu-o-kt%C3%B3rych-musisz-pami%C4%99ta%C4%87 dzięki temu będziecie mogły długo cieszyć sie kolorkiem.

  OdpowiedzUsuń
 23. Czemu tu tyle tych zniczy, autorka bloga umarła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety tak...

   Usuń
  2. w tamtym roku

   Usuń
  3. Jakieś potwierdzone info? Bo w internecie nico tym nie znalazłam, z tego co widze to autorka nie miała też blogowego facebooka (chyba że usuneli), wiec skąd czytelnicy sie dowiedzieli?

   Usuń